Ar pelninga gaminti kurą naudojant nedidelę biomasės granulių gamybos mašiną?
turinį
Norint nustatyti, ar kuro gamyba naudojant biokuro pjuvenų granulių mašiną yra pelninga, svarbiausia yra tiksliai apskaičiuoti „išlaidas“ ir „pajamas“. Pirma, pažvelkime į sąnaudų struktūrą, kurią daugiausia sudaro keturios dalys: Pirma, žaliavų sąnaudos, kurios sudaro didžiausią dalį.
Šiuo metu vidutinė žaliavų, tokių kaip pjuvenos ir miškininkystės likučiai, rinkos kaina yra nuo 200 -420 juanių už toną. Konkrečios kainos skiriasi priklausomai nuo regiono išteklių;-daug išteklių turinčiose vietovėse, pvz., Šiaurės rytų ir Pietvakarių Kinijoje, kainos gali būti iki 200 juanių už toną, o vietovėse, kuriose trūksta žaliavų, kainos gali viršyti 400 juanių už toną. Antra, įrangos kaina. Mažai gamybos linijai (2 tonos per dieną) reikia maždaug 80 000 juanių investicijų, vidutinio dydžio gamybos linijai (10 tonų per dieną) maždaug 400 000–600 000 juanių, o didelei gamybos linijai (30 tonų per dieną), viršijančiai 800 000 juanių. Nusidėvėjimas amortizuojamas per 8 metus, o nedidelė eilutė nuvertėja maždaug 27 juaniais per dieną. Trečia, yra energijos ir darbo sąnaudos. Maža biomasės granulių gamybos mašina sunaudoja apie 60-80 kWh elektros vienai tonai granulių. Kai pramoninė elektros kaina yra 1 juanis/kWh, energijos sąnaudos yra 60–80 juanių už toną. Nedidelę gamybos liniją gali valdyti 1–2 žmonės, o dienos darbo sąnaudos yra 200–300 juanių, o tai reiškia maždaug 100–150 juanių už toną granulių. Ketvirta, yra ir kitų išlaidų, įskaitant gamyklos nuomą (50 juanių per dieną nedidelei gamybos linijai) ir įrangos priežiūrą (70 juanių per dieną), kurios, paskaičiavus vidurkį, sudaro maždaug 30–50 juanių už toną.
Žvelgiant į pajamas, dabartinė vidutinė medienos granulių kuro rinkos kaina yra stabili – 800 -1200 juanių už toną. Pramoninės -klasės granulės dėl didelio kaloringumo (16–19 MJ/kg) ir mažos emisijos gali siekti 1000–1200 juanių/t, o gyvenamųjų namų šildymo granulės yra šiek tiek pigesnės – maždaug 800–900 juanių/t. Pavyzdžiui, maža gamybos linija (2 tonos per dieną), kurios žaliavos kaina yra 250 juanių už toną, visapusė kaina yra 600 juanių už toną ir pardavimo kaina 900 juanių už toną, bendrasis pelnas už toną yra 300 juanių. Darant prielaidą, kad per 26 dienas per mėnesį pagaminama 52 tonos, mėnesinis bendrasis pelnas yra maždaug 15 600 juanių. Atskaičius fiksuotas išlaidas, tokias kaip įrangos nusidėvėjimas, mėnesinis grynasis pelnas yra maždaug 12 000 juanių, o investicijos į įrangą gali būti susigrąžintos per 6-10 mėnesių. Jei naudojama vidutinio dydžio gamybos linija, naudojant masto ekonomiją tonos savikainą sumažinti iki 500 juanių už toną ir 1 000 juanių už toną pardavimo kainą, mėnesinis grynasis pelnas už 10 tonų dienos produkciją gali siekti daugiau nei 120 000 juanių, o tai žymiai padidina pelno maržas.
Svarbu pažymėti, kad pelningumui įtakos turi ir gamybos efektyvumas. Geriausias elektrinis medienos granulių malūnas gali pasiekti daugiau nei 95%, o prastesnės įrangos formavimo greitis yra mažesnis nei 80%, tiesiogiai padidina žaliavų atliekų sąnaudas. Todėl pasirinkus aukštos-kokybės įrangą, kurios vidaus turinio lygis viršija 90 %, nors ir reikalauja šiek tiek didesnių pradinių investicijų, gali dar labiau padidinti pelno maržas gerinant efektyvumą. Apibendrinant galima teigti, kad esant pakankamai žaliavų ir stabilių pardavimų, grynasis pelnas iš tonos kuro, pagaminto naudojant medienos granulių stakles, gali būti išlaikytas 200-700 juanių, o tai rodo aiškų pelno potencialą.
Susijusi įranga




apie mus
Kliento apsilankymas

Garbės pažymėjimas

DUK
1. Kokia yra mažo žiedinio medžio granulių gamybos mašinos įrangos kaina?
Tai kainuoja maždaug 1 USD, 500.00 - 25 000,00
2. Jei įranga turi kokių nors kokybės problemų, kaip elgtumėtės?
Mes atsakysime už visas kokybės problemas. Keisti visas dalis nemokamai.

